Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 29 marca 2025 15:02
Reklama

Już o 17:00 drugi pojedynek Lechii w tym sezonie ligowym

Odpowiednio przygotowani i bardzo zmotywowani do Zambrowa wyjechali przed południem piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki. Dzisiaj (sobota – 12 sierpnia) o godzinie 17:00 zielono-czerwoni zmierzą się na Podlasiu z Olimpią Zambrów. Tomaszowianie wolny mieli tylko poniedziałek. Od wtorku do piątku trenowali raz dziennie.

Taka sama kadra meczowa pojechała do Zambrowa jaka została powołana przez trenera Bogdana Jóźwiaka na pierwszy mecz przy Nowowiejskiej 9/27 z Legią II Warszawa. Najważniejszą informacją jest to, że szkoleniowiec będzie mógł skorzystać ze wszystkich piłkarzy. Nikt nie narzeka na urazy, a atmosfera w zespole jest bardzo dobra.

Reklama

 

Kadra Lechii na mecz z Olimpią Zambrów: Patryk Grejber, Dawid Kędra, Mateusz Klakla, Paweł Magdoń, Kamil Cyran, Przemysław Orzechowski, Patryk Jakubczyk, Piotr Kornacki, Łukasz Bocian, Artur Golański, Wiktor Żytek, Kamil Szymczak, Krystian Kolasa, Kamil Lewiński, Marcin Mirecki, Tomasz Płonka, Jakub Rozwandowicz, Adam Patora.

 

Źródło: Lechia1923.pl

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Idiot 13.08.2017 14:39
LECHIA&WIDZEW w tomaszowie!!!!ale sa debile co muszą mieszać

Reklama
Wchodzimy do II ligi! 12.08.2017 19:11
Lechia pokazała spadkowiczowi z II ligi miejsce w szyku. Nam Smuda niepotrzebny, abyśmy rządzili w naszej grupie III ligi!

Potrzebny 12.08.2017 23:48
jest stadion, żeby móc grać w II lidze, a Smuda raczej nie ma tego problemu i wygrywa. Znowu się znafco pomyliłeś.

Wchodzimy do II ligi! 12.08.2017 14:15
Mecz w zambrowie to dobra okazja, aby powiekszyć przewagę nad mocno przereklamowanym klubem z przedmieść Łodzi, który będzie miał duże problemy, żeby choćby zremisować ze Świtem.

Opinie

Ile kosztuje przydomowa oczyszczalnia ścieków w 2025? Aktualne ceny i dotacje

Przydomowe oczyszczalnie stały się w ostatnich latach prawdziwym hitem jeśli chodzi o domy jednorodzinne, ale nie tylko. Wielu właścicieli tego typu nieruchomości rozważa budowę takiej instalacji u siebie. Z jakim kosztem jest związana taka inwestycja, co warto wiedzieć na poszczególnych etapach jej realizacji i na jakie aspekty warto zwrócić szczególną uwagę? Wyjaśniamy! Własną oczyszczalnię ścieków można wybudować jeśli nie posiada się możliwości przyłączenia gospodarstwa domowego do zbiorczej sieci wodno-kanalizacyjnej. Jest to o wiele lepsza alternatywa niż tradycyjne szambo, którego posiadanie wiąże się ze sporymi kosztami eksploatacyjnymi. Przyjrzymy się więc bliżej temu, na czym polega model działania przydomowej oczyszczalni.Data dodania artykułu: 25.03.2025 11:24
Ile kosztuje przydomowa oczyszczalnia ścieków w 2025? Aktualne ceny i dotacje

Raport: Polacy wytwarzają średnio od 250 do 480 kg odpadów rocznie

Statystyczny Polak wytwarza średnio 376 kg odpadów komunalnych rocznie; najmniej mieszkaniec Podkarpacia (250 kg), a najwięcej mieszkaniec Opolszczyzny (480 kg) - wynika z opracowania Instytutu Ochrony Środowiska. Gminy miejskie wytwarzają najwięcej, a gminy wiejskie najmniej odpadów.Data dodania artykułu: 23.03.2025 09:51
Raport: Polacy wytwarzają średnio od 250 do 480 kg odpadów rocznie

Badanie: większość polskich rolników czuje się zmęczona i pozostawiona sama sobie

Zmęczonych czuje się 70 proc. polskich rolników, a 62 proc. uważa, że są pozostawieni sami sobie - wynika z badania organizacji More in Common. Wskazano również, że 38 proc. rolników zadeklarowało, że ich gospodarstwa dotknęły susze, a 16 proc. powodzie.Data dodania artykułu: 23.03.2025 09:36
Badanie: większość polskich rolników czuje się zmęczona i pozostawiona sama sobie
ReklamaSklep Medyczny Tomaszów Maz.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wasze komentarze

Reklama
Reklama

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama
Reklama
Reklama