Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 14 grudnia 2025 00:41
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama
Reklama

Nowoczesny Tomaszów

Informacje Komitetu Wyborczego Wyborców NOWOCZESNY TOMASZÓW. Lista nr 18. - Prezentujemy także kandydatów komitetu na radnych Rady Miejskiej. Warto zwrócić uwagę, że jest to jedyna lista ułożona w porządku alfabetycznym.

Szanowni Państwo! Drodzy Mieszkańcy!

 

Jesteśmy grupą tomaszowian, którzy nie wyrażają zgody na to, aby nasze miasto w rankingu miast województwa łódzkiego znajdowało się na przedostatnim miejscu. Nie wyrażamy zgody na najwyższe bezrobocie w województwie ani na nikłe pozyskiwanie środków zewnętrznych

 

Uważamy, że nie da się tego zmienić bez wiedzy, doświadczenia i umiejętności osoby zarządzającej miastem, czyli jego prezydenta. Dlatego o kandydowanie poprosiliśmy JANA KEMPARĘ, generała dywizji w stanie spoczynku. Generał przez 41 lat służył w elitarnych jednostkach Polskich Sił Zbrojnych. Kilka razy był na misjach poza granicami kraju. Studiował w USA. Był dowódcą 25 Brygady Kawalerii Powietrznej w Tomaszowie. Pracował w strukturach NATO w Danii i Grecji. Jego zdolności, świetne przygotowanie, zdolność zarządzania, nawet wielkimi strukturami, dotychczasowe osiągnięcia, odwaga i uczciwość są gwarancją sukcesu w kierowaniu miastem.

 

Generał JAN KEMPARA pokochał Tomaszów i jego okolice. Od 11 lat mieszka w Spale. Na naszą prośbę zgodził się przerwać zasłużony odpoczynek i podjąć trud wyrwania naszego miasta z marazmu i letargu, i skierowania go na ścieżkę szybkiego rozwoju.

 

Mieszkańcy naszego miasta zasługują na najlepszego prezydenta.

 

Takim prezydentem naszym zdaniem będzie JAN KEMPARA.

 

Nasz komitet powstał niedawno. W wyborach do Rady Miejskiej reprezentują nas osoby z różnych środowisk i w różnym wieku. Cieszymy się bardzo, że wśród naszych kandydatów jest wiele kobiet, których energia i racjonalne spojrzenie na rzeczywistość potrzebne jest miastu. Nasi kandydaci są niezależni finansowo, spełnieni zawodowo, dobrze przygotowani do życia w nowoczesnych realiach.

 

Nie mają zobowiązań i powiązań. Mają za to doświadczenie, wiedzę i wizję nowoczesnego Tomaszowa. Chcą do problemów miasta podejść kompleksowo, kompetentnie i konsekwentnie.

 

Nasz komitet nie ma liderów, nie jest podporządkowany wizji żadnej partii czy interesom politycznych aktywistów. U nas nie ma pierwszych i… ostatnich. Po raz pierwszy w Tomaszowie, i po raz pierwszy w historii tych wyborów, nasi kandydaci na listach umieszczeni są w kolejności alfabetycznej. Dokonajcie Państwo świadomego wyboru

Prosimy o głosowanie na generała JANA KEMPARĘ. Prosimy o głosowanie na osoby z listy nr 18 Komitetu Wyborczego Wyborców Nowoczesny Tomaszów.

 

Z poważaniem

Pełnomocnik KKW Nowoczesny Tomaszów

mgr Andrzej Zalewski

 

 

Z przyjemnością prezentujemy naszych kandydatów do Rady Miejskiej

 

Okręg wyborczy nr 1:

 

BUJNOWSKA Marlena, 43 lata

FILIPEK Magdalena Maria, 32 lata

GABRYSZEWSKA Anna, 23 lata

GABRYSZEWSKI Krzysztof Józef, 50 lat

JACHNIK Tomasz Jan, 53 lata

PIASECKI Arkadiusz Ryszard, 39 lat

SMYK Paweł Piotr, 30 lat

SZEWCZYK Tomasz, 24 lata

 

Okręg wyborczy nr 2:

 

BAJEROWSKA Sabina Maria, 58 lat

BRZEZIŃSKA Alina Wiesława, 44 lata

FAŁEK Leszek, 50 lat

JAKUBCZYK Wiesława Gabriela, 49 lat

KORZYCKI Jarosław Jan, 51 lat

SIWEK Anna, 60 lat

SZEWCZYK Katarzyna Julia, 26 lat

WRÓBLEWSKA Monika Dorota, 39 lat

ZIÓŁKOWSKA Jadwiga, 49 lat

ZROBEK Ewa Grażyna, 55 lat

 

Okręg wyborczy nr 3:

 

GONCIARZ Agnieszka Anna, 28 lat

GOŹDZIK Jerzy Roman, 46 lat

MORDAKA Jarosław, 51 lat

RYCHLIK Wiesław Stanisław, 53 lata

STĘPIEŃ Beata Małgorzata, 42 lata

SURGOT Wiesław, 51 lat

WRÓBLEWSKI Waldemar, 47 lat

 

Okręg wyborczy nr 4:

 

BIEDAL Sergiusz, 38 lat

DWORNIK Zbigniew Bogdan, 50 lat

DZIUBAŁTOWSKA Marta Małgorzata, 29 lat

GONCIARZ Marek, 58 lat

KOZERA Andrzej, 61 lat

KRÓL Mirosław, 45 lat

MIGAŁA Tomasz Piotr, 36 lat

SKORUPA Tadeusz, 55 lat

SOBÓTKA Adam Bogumił, 29 lal

ZALEWSKI Andrzej Stanisław, 58 lat


Nowoczesny Tomaszów

Nowoczesny Tomaszów


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Mniej radosna 18.11.2010 13:07
SENSACJA! Obejrzałam w klipie wyborczym, jak Wódz Słoneczko Machu Picchu (czytaj: Premier Tusk), mówi: "Nie róbmy polityki. Budujmy mosty". Z tego wynika, że, albo Platforma się rozwiązuje, bo Wódz nie chce, żeby politycy budowali mosty albo, że myślą: "CIEMNY LUD ZNOWU TO KUPI" .

Jaruś 18.11.2010 11:09
Czyżby Kempara naruszył UKŁADY i grupy interesów w mieście??

Do Rozsądnego 18.11.2010 09:08
Dla kogo chcą zmian biznesmeni? Napewno nie dla przeciętnych mieszkańców naszego miasta. Tylko dla siebie bo myślą tylko o swoich tyłkach, widzą czubki swoich nosów i nic poza tym. Jak są biznesmenami to niech się zajmują interesami i najlepiej legalnymi, a nie polityką. Ciekawe dlaczego ci biznesmeni wpierdzielają się w politykę i lobbują co niektórych kandydatów, z całą pewnością nie dlatego, że myślą o zwykłych, przęciętnych ludziach żyjących w naszym mieście, tylko dlatego by po "udanych wyborach" w interesach było im łatwiej. A ten Trzonek, o którym pan panie Rozsądny pisze napewno podjął w życiu nie jedną ważną decyzję i nie jedną jeszcze podejmie. Tak jak pan napisał panie Rozsądny - T. Trzonek wie jak ludzie żyją poza Łękawą, w Łękawie i nie tylko. Wie jak żyją ludzie w Tomaszowie bo w tym mieście się wychował. W Tomaszowie poza tymi "świetnymi biznesmenami", którzy zmieniają miasto pod siebie żyją też przeciętni ludzie i o tych zwykłych przeciętnych ludziach Trzonek pamięta i pomaga im na codzień bezinteresownie- w przeciwieństwie do tych twoich biznesmenów panie Rozsądny.

Rozsądny 17.11.2010 22:56
Do Maćka, ten Twój Trzonek to jakie ma pojęcie o świecie? Wie jak ludzie żyją gdzieś poza Łękawą? On jako nauczyciel to podjął jakąś decyzję ważną w swym 35 letnim życiu? No nie sobie żartów człowieku. I nie agituj na tej stronie. A co boli Cię, że biznesmeni chcą zmian. Już komuniści pokazali co potrafią szczególnie po wojnie długo działali a Pan Trzonek to SLD, a i ludzie urodzeni w naszym mieście też nie zaszaleli. Obudź się człowieku i zacznij żyć w normalnym świecie.

jak 17.11.2010 16:51
do:malinowa - jak to trafnie zostało ujęte. Niestety u nas tych co jeszcze im się chce, tych co mają coś do zaproponowania, tylko potrafi się obrzucać błotem. Niestety błotem obrzucają ci co nigdy niczego nie zrobili.

malinowa 17.11.2010 01:39
http://www.youtube.com/watch?v...8ITTQaVO3E

ag 17.11.2010 00:30
do Radosnej:jeśli jesteś na wyspach i wiesz na kogo głosować to Wielki Szacun Siostro!!! Tak trzymać!!!!!

ag 17.11.2010 00:27
p.s. do Porucznika-no cóż jeśli się "nosi" takie odznaczenie (o ile jest realne) to wymaga pewnego szacunku.... Oddział ma się dobrze jak nigdy!!! Czekamy na rozkazy Generale!!1

ag 16.11.2010 23:42
no cóż jak widzę Pan Kampera to CZARNY KOŃ tych wyborów! na żadnej stronie nie wywiązała się taka dyskusja jak tutaj!!! Brawo !! Panie Kempara myslę że wielu ludzi się Pana obawia... i dlatego "przeciwnicy" mają tu swój głos. Głos krytyka to głos strachu!!! Jak zwykle trzymam kciuki!!!!!

maciek 16.11.2010 21:50
Mimo wielkiego szacunku dla kandydata promowanego przez biznes tomaszowski w postaci pana Korzyckiego muszę stwierdzić, że ten pan nawet nie jest z Tomaszowa a nasze miasto zna tylko z opowieści. Mieszka w Spale od paru lat a w Tomaszowie bywa czasami na zakupach. Dla nas młodych to tylko perspektywy może dać tylko Tomasz Trzonek, najmłodszy kandydat, który zna nasze potrzeby a nie generał, który jest już na emeryturze. 21 listopada poprzyjmy młodego kandydata i w dodatku tomaszowianina z krwi i kości.

Porucznik 16.11.2010 13:52
Panie Generale z takim oddziałem trudno będzie przekroczyc próg wyborczy.

Do mniej radosnej 16.11.2010 12:12
Ucz się budowy czołgów to będziesz miała robotę nie tylko na wyspach

Mniej radosna 15.11.2010 22:40
Cała poprzednia kadencja była jak komedia. Szkoda, że my, mieszkańcy, musieliśmy brać w niej udział! Irytuje mnie, że przez takich ludzi, jak p.Haraśny czy p.Zagozdon nie ma w TM perspektyw dla młodych, wykształconych ludzi! Czy naprawdę wkuwałam ten angielski tylko po to by czekało mnie kelnerowanie na Wyspach?! Ja chcę tu zostać! Panie Generale! Jestem ZA! TOMASZÓW REAKTYWACJA:)

Prorok 15.11.2010 21:47
Broń nas Boże przed zdrową władzą. I tak nikt przy zdrowych zmysłach do władzy się nie pcha, ale jak się pcha i udaje zdrowego - tym jest groźniejszy.

Radosna 15.11.2010 20:58
Ogładałam niedawno komedię ,,Gdzie jest generał'.Super komedia

Opinie

Reklama
Reklama
Repertuar kina Helios

Repertuar kina Helios

W najbliższym tygodniu Helios zaskoczy kinomanów nie tylko mnogością propozycji filmowych, lecz także projektów specjalnych dla widzów o rozmaitych zainteresowaniach. W repertuarze znajdzie się najnowsza animacja „Magiczna gwiazdka zwierzaków”, japoński hit „Jujutsu Kaisen: Execution” oraz projekcje muzyczne i tematyczne cykle.Od piątku, 12 grudnia w repertuarze zagości nowość w klimacie nadchodzących Świąt – animacja „Magiczna gwiazdka zwierzaków”. Podczas gdy dzieci wypatrują Świętego Mikołaja, on sam rozbija się na lodowej wyspie, z której musi wydostać się jak najszybciej. Jednocześnie maleńkie pisklę musi uratować przyjęcie w kurniku, dziewczynka, której mama wciąż jest bardzo zajęta, szuka choinki na własną rękę, mały jenot zgubił się w lesie, a ryś próbuje dotrzeć na czas na magiczny spektakl. Różnorodne historie przypomną kinomanom, dlaczego co roku nie możemy doczekać się Gwiazdki!Na ekranach Heliosa znajdą się też inne gwiazdkowe produkcje. „Mikołaj i ekipa” to historia Świętego Mikołaja, który po niefortunnym wypadku zaczyna uważać się za superbohatera i znika tuż przed Wigilią… Elf Leo oraz odważna 11-letnia Billie wyruszają na wielkie poszukiwania, a po drodze odkrywają spisek bezwzględnego producenta zabawek, chcącego zniszczyć świąteczną tradycję i przejąć kontrolę nad prezentami… Inną propozycją na rodzinny seans jest zabawny tytuł „Mysz-masz na Święta”. Mysia rodzina szykuje się do wspólnego spędzania Świąt. Jednak wszystko się zmienia, kiedy w ich domu pojawiają się… ludzie. Myszy nie chcą dzielić się przestrzenią i rozpoczynają realizację planu, który mają na celu wyproszenie nieproszonych gości! Wśród filmów dla widzów w każdym wieku ogromną popularnością cieszy się animacja Disneya „Zwierzogród 2”. Opowiada ona o ambitnej króliczej policjantce, Judy Hops oraz przebiegłym lisie, Nicku Bajerze. Duet detektywów tym razem rusza tropem tajemniczego gada, który nagle pojawia się w Zwierzogrodzie. Helios zaprasza na inne filmowe hity, do których należy kontynuacja horroru na podstawie kultowych gier – „Pięć koszmarnych nocy 2”. Akcja filmu toczy się rok po traumatycznych wydarzeniach w pizzerii Freddy’ego Fazbeara. Mike Schmidt i policjantka Vanessa Shelly próbują chronić młodszą siostrę Mike’a, Abby, jednak dziewczynka zaczyna potajemnie wracać do pizzerii, a w tle ponownie pojawia się postać tajemniczego Williama Aftona. Nadal na ekranach sieci dostępny jest też szeroko komentowany „Dom dobry” w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego. Obraz przedstawia toksyczny związek Gośki i Grześka, w którym dochodzi do coraz bardziej niebezpiecznych sytuacji, a przemoc staje się codziennością… W głównych rolach wystąpili Agata Turkot i Tomasz SchuchardtSieć przygotowała również seanse dla fanów japońskiej animacji w ramach cyklu Helios Anime. W dniach 12-18 grudnia we wszystkich kinach odbędą się projekcje tytułu „Jujutsu Kaisen: Execution Shibuya Incident x The Culling Game Begins”. Kulminacją filmu, który podsumowuje dotychczasowe wydarzenia z serialu, jest dramatyczny pojedynek dwóch ulubionych uczniów Gojō. To wstęp do trzeciego sezonu anime, prezentowany przedpremierowo w kinach! Na piątek, 12 grudnia zaplanowano wydarzenie z cyklu Nocne Maratony Filmowe – tym razem będzie to Maraton Strachów. O godzinie 23:00 rozpoczną się projekcje aż czterech horrorów, w tym porywającej nowości „Cicha noc, śmierci noc”. To nie koniec projektów specjalnych odbywających się w najbliższym tygodniu! Swój czas w repertuarze będzie miał słynny maestro i jego orkiestra. „André Rieu. Wesołych Świąt!” to koncert z najpiękniejszymi kolędami i przebojami na radosny czas wyczekiwania Gwiazdki. Widowisko będzie dostępne w piątek i sobotę, 12 i 13 grudnia, a następnie 17 i 18 grudnia. Ponadto w niedzielę, 14 grudnia w wybranych kinach sieci odbędzie się wyjątkowa transmisja baletu „Dziadek do orzechów” wprost z Londynu! Widowisko urzeka niezwykłą choreografią i magiczną scenografią, nawiązującą do świątecznej aury.W poniedziałek, 15 grudnia do wybranych lokalizacji zawita cykl Kino Konesera z tajwańskim kandydatem do Oscara – „Left-Handed Girl. To była ręka… diabła!”. Samotna matka i jej dwie córki powracają do Tajpej po kilku latach życia na wsi, aby otworzyć stoisko na tętniącym życiem nocnym targu. W czwartkowe popołudnie, 18 grudnia we wszystkich kinach zagości cykl Kultura Dostępna i komedia „LARP. Miłość, trolle i inne questy”. Sergiusz, nastolatek zakochany w fantastyce i LARP-ach, zmaga się z prześladowaniami w szkole i swoim uczuciem do Helen. Gdy odkrywa jej tajemnicę, zyskuje szansę na niezwykłą przygodę!Bilety na grudniowe seanse dostępne są w kasach kin Helios, w aplikacji mobilnej oraz na stronie www.helios.pl. Dokonując zakupu wcześniej, można wybrać najlepsze miejsca, a także zaoszczędzić w ramach oferty „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”.Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Obecnie dysponuje 53 kinami, które mają łącznie 300 ekranów i ponad 54 tysiące miejsc. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Helios S.A. jest częścią Grupy Agora, jednej z największych grup medialnych w Polsce, działającej m.in. w segmencie prasy (wydawca m.in. „Gazety Wyborczej”), reklamy zewnętrznej (lider rynku - AMS), internetu (portal Gazeta.pl) oraz radia (9 stacji radiowych z portfolio Grupy Eurozet).Data rozpoczęcia wydarzenia: 12.12.2025
Mistrzostwa Europy w Łyżwiarstwie Szybkim

Mistrzostwa Europy w Łyżwiarstwie Szybkim

Gwiazdy europejskiego łyżwiarstwa szybkiego w Tomaszowie Mazowieckim powalczą o medale mistrzostw EuropyTo będzie jeden z najważniejszych sprawdzianów przed igrzyskami olimpijskimi w Mediolanie! Na początku stycznia, niespełna miesiąc przed rozpoczęciem najważniejszej imprezy sportowej czterolecia, w Tomaszowie Mazowieckim odbędą się Mistrzostwa Europy w Łyżwiarstwie Szybkim.Tomaszów Mazowiecki kolejny raz będzie gościł czołowych panczenistów Europy a Polacy będą startować w najmocniejszym składzie, z wszystkimi gwiazdami polskich panczenów, m.in. Kają Ziomek-Nogal, Andżeliką Wójcik, Damianem Żurkiem, Markiem Kanią, Piotrem Michalskim, czy Władymirem Semirunnijem na czele.Mistrzostwa Europy w tomaszowskiej Arenie Lodowej rozpoczną się w piątek, 9 stycznia, wieczorem. Już pierwszego dnia o medale zawodnicy powalczą w czterech konkurencjach – sprincie drużynowym kobiet, drużynie mężczyzn oraz na 3000 metrów kobiet i 1000 metrów mężczyzn. Dzień później zmagania rozpoczną się o godz. 14, a w programie są sprint drużynowy mężczyzn, 500 metrów kobiet, 5000 metrów mężczyzn i 1500 metrów kobiet. Mistrzostwa zakończą się w niedzielę, 11 stycznia, a tego dnia w Arenie Lodowej zostaną rozdane medale na dystansach 1000 metrów kobiet, 500 i 1500 metrów mężczyzn oraz w rywalizacji drużynowej mężczyzn i w biegach ze startu masowego.Organizatorzy jak zawsze przygotowali dla kibiców jak zawsze dużo dobrej zabawy, emocji a całość uświetni piątkowy pokaz świateł.09-11 stycznia 2026 r.Arena Lodowa w Tomaszowie Mazowieckim.Data rozpoczęcia wydarzenia: 09.01.2026
Koncert Czesława Mozila „Solo” w Niebowie

Koncert Czesława Mozila „Solo” w Niebowie

Koncert Czesława Mozila „Solo” w Niebowie (Wincentynów) – wyjątkowy wieczór w domowym salonieJuż 18 stycznia 2026 roku (niedziela) o godz. 17:00 Czesław Mozil zaprasza na jedyne w swoim rodzaju wydarzenie muzyczne — koncert "Czesław Mozil Solo – w mieszkaniu". Miejsce: niewielka wieś Wincentynów (gmina Sławno, powiat opoczyński), blisko Opoczna, w malowniczym zakątku województwa łódzkiego. Prywatna przestrzeń – salon domu – stanie się areną bliskiego spotkania artysty z publicznością.Miejsce pełne folklorystycznego klimatuWincentynów to kameralna miejscowość — według danych z 2021 r. liczy zaledwie 179 mieszkańców W sąsiedztwie znajduje się prywatny miniskansen "Niebowo", prezentujący tradycyjną wiejską architekturę regionu opoczyńskiego: chatę ze strzechą, ziemiankę, stodółkę i autentyczne wnętrza izby białej, kuchni i sieni.  Ta nieoczywista, serdeczna sceneria doskonale komponuje się z domowym klimatem koncertów Mozila.Co czyni ten wieczór wyjątkowymBliskość artysty: Czesław zagra niemal jak "u sąsiada" — w salonie, na kanapie, czasem na podłodze, a może ktoś usłyszy go z kuchni. Ta forma koncertu wyczarowuje atmosferę kameralności i autentycznego kontaktu.Unikalna formuła: To połączenie solowego show muzycznego i błyskotliwego stand-upu — pełne inteligentnych obserwacji, humoru i muzycznych emocji.Repertuar: Poza znanymi piosenkami, usłyszymy utwory z ostatnich albumów oraz premiery nowych nagrań, które trafią na kolejną płytę.Aktualny czas twórczy: Mozil zdobył tegoroczną Festiwalową Nagrodę Opola za piosenkę „Ławeczka”, singiel „Leń” z „Akademii Pana Kleksa 2” stał się hitem, a jego album „Inwazja Nerdów vol. 1” zdobył Fryderyka w 2025 roku.Kilka faktów o artyścieUrodzony w 1979 r. w Zabrzu, wykształcony akordeonista (Król. Duńska Akademia Muzyczna w Kopenhadze) Twórca złożonych dzieł: muzyka, teksty, aktorstwo dubbingowe (np. Olaf z "Krainy Lodu"), osobowość TVLaureat licznych nagród: Fryderyków, nagrody opolskiego festiwalu, platynowych płytStyl znany z połączenia kabaretu, folku, punka i inteligentnego humoru — trudno zamknąć go w jednym słowie Szczegóły wydarzeniaData: 18 stycznia 2026 (niedziela), godz. 17:00Miejsce: dom mieszkalny w Wincentynowie k. Opoczna („Niebowo”)Bilety: tylko 40 sztuk, cena 130 zł — dostępne na stronie: [biletomat.pl]Więcej informacji na: wydarzenie na FacebookuTaki koncert to znakomita okazja, by przeżyć muzykę i humor Mozila w najbardziej osobistej formie. To więcej niż performance — to spotkanie, które zostaje w pamięci na długo.Data rozpoczęcia wydarzenia: 18.01.2026

Polecane

Morawiecki w Tomaszowie Mazowieckim. Najpierw hospicjum, potem rozmowa z mieszkańcamiPŚ w łyżwiarstwie szybkim - drugie miejsce Żurka na 1000 m w HamarTwarda kontra dla kurczaków. Mieszkańcy: „To już nie wieś rolnicza, tylko domy ludzi”Ogień w JaninowieStrażacy szybko opanowali ogieńFILMOWY SYLWESTER w kinie Helios!Śledztwo w Tomaszowie: Norbert C. aresztowany na 2 miesiącePŚ w łyżwiarstwie szybkim - Żurek trzeci na 500 m w HamarDach i wsparcie na start: w powiecie tomaszowskim rusza 3‑letni program mieszkań treningowychLechia zagra o spokój w tabeli. Do Tomaszowa przyjeżdża wyjazdowa SpartaDzień Pamięci Ofiar Stanu Wojennego – tomaszowianie pamiętająPełnomocnik od Klapsów? Nowa „dyscyplina” w Tomaszowskim Centrum Zdrowia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wasze komentarze

Autor komentarza: xXXTreść komentarza: Wyznawcy to w twoim PiSŹródło komentarza: Spotkanie z Adrianem Zandbergiem i Aleksandrą Owcą w Piotrkowie Trybunalskim.Autor komentarza: xxxTreść komentarza: A Starosty nie zaprosili?Źródło komentarza: Morawiecki w Tomaszowie Mazowieckim. Najpierw hospicjum, potem rozmowa z mieszkańcamiAutor komentarza: PnTreść komentarza: A kto zamierza te kurniki wybudowaćŹródło komentarza: Twarda kontra dla kurczaków. Mieszkańcy: „To już nie wieś rolnicza, tylko domy ludzi”Autor komentarza: AjdejanoTreść komentarza: Na jakiej podstawie wysnuł Pan tezę, że my, tzn. prawica idziemy razem z komuchami ? Myślę, że jednak od debilowatego ryżego, który twierdzi (dla swoich wielbicieli- idiotów), że kto jest przeciwko niemu, to jest zwolennikiem putina. Trzeba się zdecydować, czego się chce w życiu, mój milusiński, ukryty czerwoniaku. PS. Głupi Pan nie jest, ale trochę przestawiony przez wiele lat komuny. Pozdrowienia od starego czekisty.Źródło komentarza: Dwa miesiące na kilka prostych pytań. Tomaszowskie Centrum Zdrowia testuje granice jawnościAutor komentarza: AjdejanoTreść komentarza: Mój wredny dodatek do poprzedniego wpisu. Ci buntownicy, to jest typowa kicha kaszana. Formalnie pracują w Tomaszowie, a nieformalnie mają kasiorkę z lokali i domków letniskowych. I chwalą zasadę: niech żyje wolność (podatkowa), niech żyje zabawa!!! Pozdrowienia od starego czekisty.Źródło komentarza: Twarda kontra dla kurczaków. Mieszkańcy: „To już nie wieś rolnicza, tylko domy ludzi”Autor komentarza: AjdejanoTreść komentarza: Szanowna Redakcjo. Przestańcie w niektórych tematach wstawiać totalny kit Waszym czytelnikom. Prośba: nie postępujcie tak, jak to robi gazeta wybiórcza, albo tuskowe tvn. To jest zła droga. Piszecie duży temat, o którym Wasi czytelnicy nic nie wiedzą. Tacy jesteście euroekolodzy, że zapominacie , iż w każdym, drażliwym temacie należałoby przedstawić opinie dwóch stron i wypadałoby pokazać lokalizacje tych istniejących i projektowanych kurników. Wtedy ludzie, czytający taki materiał będą bardziej zorientowani, o co właściwie chodzi. Domyślam się, że tutaj chodzi o dawno istniejące kurniki przy drodze do Karolinowa i o budowę nowych kurników. Ludzie! Nie tanie sensacje, ale KONKRETY!!! Mógłbym się na ten temat wypowiedzieć, ale nic nie napiszę, bo ten materiał powyżej NIC NIE WYJAŚNIA, a tylko dolewa oliwy do ognia.Źródło komentarza: Twarda kontra dla kurczaków. Mieszkańcy: „To już nie wieś rolnicza, tylko domy ludzi”
Reklama
Reklama

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama