Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 2 kwietnia 2025 03:16
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama

Słaby występ Skonecznego w Dynamic Best of East

Tym razem Czechach odbył się kolejny turniej z cyklu Dynamic Best od East. Najlepsi bilardziści z Europy wschodniej rywalizowali w odmianie 10 – bil. Niestety ze względu na problemy z miejscem organizacji turnieju do zawodów nie zgłosiło się zbyt wiele nazwisk.

W fazie grupowej mieliśmy tylko jednego reprezentanta Mariusza Skonecznego z klubu Dachy Lipiński. Tomaszowianin w pierwszej rundzie spotkał się z reprezentantem gospodarzy Ondreyem Pospisilem. Skoneczny pewnie pokonał rywala 5:0.

Reklama

 

W meczu numer dwa Mariusz musiał uznać wyższość Michał Turkowskiego reprezentanta drużynowego mistrza Polski, klubu Nosan Kielce. Tomaszowianin przegrał 3:5.

 

Pojedynek numer trzy to walka naszego bilardzisty z Jirim Vackiem. Polak odniósł swoje drugie  zwycięstwo w turnieju 5:0.

 

Potyczka numer cztery to walka Mariusza z Miroslavem Dobrantem (Czechy). Zacięta rywalizacja zakończyła się porażką Skonecznego 4:5.

 

Fazę grupową zawodnik z Tomaszowa zamknął potyczką z Dzymytryem Hrybem zawodnikiem klubu Sezam Wrocław. Mariusz wygrał 5:3 i pewnie awansował do fazy pucharowej.

 

Niestety pierwsza runda KO (1/16) nie była dla nas udana. Skoneczny przegrał 1:6 z Mateuszem Robińskim i odpadł z dalszej rywalizacji. Turniej wygrał Michał Lichodziejewski (Bieg Wulkanów Loft Złotoryja), który pokonał w finale przedstawiciela Rumunii Ioana Ladany 6:5.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Opinie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 8°C Miasto: Tomaszów Mazowiecki

Ciśnienie: 1024 hPa
Wiatr: 18 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama
Reklama
Reklama