Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 25 lutego 2025 13:25
Reklama
Reklama

Pełen program Dni Tomaszowa 2010

Znany już jest program tegorocznego festiwalu „A może byśmy tak...do Tomaszowa”, jak co roku nie zabraknie gwiazd i gwiazdeczek. Niewątpliwie największymi będą zespoły Pectus i Poluzjanci. Ten pierwszy doskonale znany z hitów "To co chciałbym Ci dać", czy "Jeden moment".

Pectus był między innymi laureatem  Sopot Festival 2008, gdzie otrzymał nagrodę publiczności oraz gwiazdą programu "Hit Generator" - widowiska muzycznego emitowanego w TVP 2, w którym piosenka "Jeden moment" została wybrana "Super Hitem".  Teledysk "To co chciałbym CI dać" był jednym z liderów częstotliwości emitowania przez stacje muzyczne.

 
Druga gwiazda, czyli Poluzjanci „pływa po wodach” funkowo  jazz-rockowych. Wokalista Kuba Badach, ma na swoim koncie występy na najważniejszych festiwalach muzycznych w kraju, współpracował z takimi gwiazdami jak Kayah, Gordon Haskell, Sistars, Natalia Kukulska, Edyta Górniak, Monika Brodka.


Dla fanów rocka wydarzeniem będzie występ Toruńskiego zespołu Manchester, zwycięzcy festiwali Top Trendy 2008 (nagroda publiczności i internautów), Przestrzeń Muzyki a także zdobywca drugiego miejsca w konkursie MTV Rockuje. Manchester był uczestnikiem programu "Hit Dekady" w telewizyjnej dwójce. Znany jest z takich utworów jak "Berlin lubi deszcz" i  "Dziewczyna gangstera".


Na scenie wystąpią także znane z ostrzejszego brzmienia zespoły "Vino" oraz "Toster" tworzony przez piątkę muzyków z Łodzi i Tuszyna zaczynający od bluesa aby po pewnym czasie grać w bardziej rockowym stylu. – Przypominamy o naszym konkursie, w którym wciąż jeszcze możecie wygrać single zespołu


Dla nieco starszej publiczności atrakcją będzie występ Danuty Błażejczyk, utytułowanej wieloma najważniejszymi nagrodami Festiwali Opolskich, współpracującą w swojej karierze estradowej z takimi nazwiskami jak Włodzimierz Korcz, Wojciech Młynarski czy Andrzej Strzelecki. Wokalistka śpiewała również w zespole Maryli Rodowicz.


Dla fanów coutry pojawi się na scenie zespół Colorado, posiadający w swoim dorobku artystycznym Takie hity jak "Lubię mieć pieniądze" czy "Żyj jak chcesz". Uczestnik corocznych spotkań fanów country w Mrągowie. – Jeszcze przez kilka dni trwać będzie konkurs, w którym do wygrania mamy płyty zespołu.

Na zakończenie niebo rozświetli się od fajerwerków które jak co roku (poza ubiegloroczną wpadką laserową) pozostawią niezatarte wspomnienia.

Poniżej przedstawiamy szczegółowy program Dni Tomaszowa. Miłej Zabawy




Pełny program Dni Tomaszowa Mazowieckiego 2010:



Sobota 28 sierpnia

17:00 Koncert zespołu Vino

19:00 Koncert zespołu Tosteer

21:00 Koncert zespołu Poluzjanci

22:30 Dyskoteka



Niedziela 29 sierpnia

15:00 Program dla dzieci – Indianie

16:00 Koncert zespołu Colorado

17:30 Koncert Danuty Błażejczyk

19:00 Koncert zespołu Manchester

21:00 Koncert zespołu Pectus

22:30 pokaz sztucznych ogni

 

 

Dariusz Kuczyński

[reklama2]


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

mieszczuch 10.08.2010 10:42
do 53 - zespoły z Tomaszowa i okolic to na dożynkach miluszku

RKS1923~rogal 09.08.2010 13:58
Bezmózgowcy to kupcie bilety za bóg wie jaką sumę i jeździjcie na znanych wykonawców do wielkiego świata. Tutaj macie muzykę za darmo jeżeli nie masz ochoty przyjść, a jestem pewien, że prawie wszyscy krzykacze stąd będą obecni na Dniach TM. Wykonawcy dość popularni, nie każdy musiał o nich słyszeć ale bez przesady..

bla bla 09.08.2010 12:49
jak zwykle kazdy przyjdzie tylko sie narypać i nic wiecej . Bo po co tam teraz sie chodzi ? Pić .Nic totalnie nie ma . Ludzie taka impreza jest raz do roku przez dwa dni to wkoncu moglo coś być naprawde fajnego . A nie .. to jest moje zdanie .

mrówkolandia 06.08.2010 11:05
Ja tam bym przyszła na pokaz mrowek tresowanych...;)

syn księdza 03.08.2010 22:13
ja poczekam do 3 w nocy wtedy bedzie taniec z gwiazdami,uwielbiam ten sposób spędzania czasu i bycia trzeżwym innaczej ogólnie impra w deche ,szkoda ze nie będzie turnieju w warcaby bo bardzo lubie jak jest adrenalina.

trn 03.08.2010 16:13
Jak sie nie ma co sie lubi, to sie lubi, co sie ma. Znowu przyjde sie nawalic z kumplami, albo po prostu spedze te dni w pracy ;)

Sajmonus 02.08.2010 15:21
Moim zdaniem nie ma co narazie narzekać. Dajmy szansę. Jeśli nie będzie grania z playbacku ani (z przeproszeniem) nawalonych wykonawców na scenie, to może być to przyzwoity festiwal, gdzie supergwiazd wprawdzie nie ma, ale wystąpią ludzie mający coś ciekawego do zaprezentowania. Może dać by jeszcze szansę młodym zespołom z Tomaszowa i okolic? Nie ma wzmianki o prezentacji rodzimych wykonawców więc nie wiem. Jest jeszcze trochę czasu, zatem proszę tych, którzy to czytają i są organizatorami imprezy, żeby pomyśleli o tym, żeby goście mogli: *sprawnie wejść na teren imprezy (i wyjść), *w miarę tanio kupić sobie piwo (jak nie będzie zdzierstwa, to ludzie nie będą chować flaszek pod pachą, a zostawią trochę kasy dla miasta), *żeby toalety były sensownie rozmieszczone. *natomiast po imprezie - czy można byłoby wsiąść w podstawiony autobus MZK i dojechać do domu? Widzę że po niedzielnych fajerwerkach trzeba będzie jednak zasuwać pieszo lub łapać okazję. Jeśli goście poczują,że zadbano o te podstawowe wygody, jest nadzieja że będzie dobra frekwencja i kulturalne zachowanie.

Jason 31.07.2010 15:47
Takie Dni Tomaszowa jaki Prezydent. Chyb czas na zmianę.

bartek26tm 30.07.2010 23:45
Najgorsze jest to ze kiedys DNI TOMASZOWA TO IMPREZY KULTURALNE + ROZRYWKA OD RANA DO NOCY, fajnie to wszystko wygladalo, a teraz nędza i rozpacz

asd 30.07.2010 21:35
i tak bedzie milo :) takie jest moje zdanie. w sumie jest dla kazdego cos. polecam przesluchac wyknoawcow z pierwszego dnia na YT. m/

mmmm 30.07.2010 02:04
Manchester zachęcił mnie do przyjścia na dni tomaszowa :D

ja 28.07.2010 14:53
fajnie że będzie MANCHESTER :)

Skiba 27.07.2010 16:44
Tak , dajmy sobie spokoj w przyszlosci z tymi festiwalem tomaszowa , lepiej dziury w drogach polepic . POPIERAM poprzedników , albo ścieżkę rowerową nad samą Pilicą z Tomaszowa do Smardzewic zrobić .

skiba 27.07.2010 14:01
Faktycznie może i coś słabawo , no ale ile może być super , wszystko predzędzej czy później się nudzi . W tamtym roku byłem w Opocznie , kiepsko strasznie , między blokami zrobili wcale mi się nie podobało , szybko uciekłem , żenada .

zodiak na melanżu xDeeee 25.07.2010 18:09
;D nic ciekaweo :(*

Opinie

Ekspert: media społecznościowe to szerokie audytorium, ale o sile przekazu decyduje algorytm

Media społecznościowe należą do prywatnych firm, które mogą wpływać na siłę przekazu, nad czym użytkownicy nie mają kontroli. Używanie ich przez polityków jako głównego kanału komunikacji z obywatelami może podważać zaufanie do mediów tradycyjnych – uważa politolog i medioznawca dr Wojciech Maguś z UMCS.Data dodania artykułu: 22.02.2025 10:22
Ekspert: media społecznościowe to szerokie audytorium, ale o sile przekazu decyduje algorytm

Grypa szaleje, a Polacy nie słuchają zaleceń. Eksperci alarmują. W lutym odnotowano już 295 tys. zakażeń

Podczas przeziębienia lub grypy 40,1% Polaków mierzy temperaturę ciała dopiero po wystąpieniu objawów gorączkowych. 27,9% chorych robi to raz na dobę, a 21,3% – kilkakrotnie w ciągu 24 godzin. Do tego 77,5% rodaków nie notuje uzyskanych pomiarów. Zaledwie 7,4% badanych zapisuje je i 2,6% robi to dość sporadycznie. Eksperci komentujący wyniki raportu alarmują, że Polacy najwyraźniej nie słuchają zaleceń lekarzy. Z kolei GIS informuje, że tylko w styczniu br. zachorowało na grypę ponad 300 tys. osób, a w lutym odnotowano już 295 tys. zakażeń. Od początku stycznia hospitalizowano z rozpoznaniem grypy i jej powikłań ok. 23 tys. pacjentów. Natomiast od września ub.r. zmarło z tego powodu ok. tysiąca osób. Jednak Polacy jakby nie do końca zdają sobie sprawę z powagi sytuacji.Data dodania artykułu: 21.02.2025 17:33
Grypa szaleje, a Polacy nie słuchają zaleceń. Eksperci alarmują. W lutym odnotowano już 295 tys. zakażeń

MRPiPS: jest projekt przebudowy modelu orzekania o niepełnosprawności

Komitet Monitorujący FERS zatwierdził projekt przebudowy modelu orzekania o niepełnosprawności oraz uporządkowania systemu świadczeń - poinformowało w piątek ministerstwo rodziny. Resort dodał, że nowy system uwzględnia postulaty osób z niepełnosprawnościami, w tym orzekanie przez specjalistów z danych dziedzin.Data dodania artykułu: 21.02.2025 17:21
MRPiPS: jest projekt przebudowy modelu orzekania o niepełnosprawności
Reklama
ReklamaSklep Medyczny Tomaszów Maz.
Reklama
Reklama
Skarpetki zdrowotne z przędzy bawełnianej ze srebrem

Skarpetki zdrowotne z przędzy bawełnianej ze srebrem

Skarpetki nieuciskające DEOMED Cotton Silver to komfortowe skarpetki zdrowotne wykonane z naturalnej przędzy bawełnianej z dodatkiem jonów srebra. Skarpety ze srebrem Deomed Cotton Silver mogą dzięki temu służyć jako naturalne wsparcie w profilaktyce i leczeniu różnych schorzeń stóp i nóg!DEOMED Cotton Silver to skarpety bezuciskowe, które posiadają duży udział naturalnych włókien bawełnianych najwyższej jakości. Są dzięki temu bardzo miękkie, przyjemne w dotyku i przewiewne.Skarpetki nieuciskające posiadają także dodatek specjalnych włókien PROLEN®Siltex z jonami srebra. Dzięki temu skarpetki Cotton Silver posiadają właściwości antybakteryjne oraz antygrzybicze. Skarpetki ze srebrem redukują nieprzyjemne zapachy – można korzystać z nich komfortowo przez cały dzień.Ze względu na specjalną konstrukcję oraz dodatek elastycznych włókien są to również skarpetki bezuciskowe i bezszwowe. Dobrze przylegają do nóg, ale nie powodują nadmiernego nacisku oraz otarć. Dzięki temu te skarpety nieuciskające rekomendowane są dla osób chorych na cukrzycę, jako profilaktyka stopy cukrzycowej. Nie zaburzają przepływu krwi, dlatego też zapewniają pełen komfort przy problemach z krążeniem w nogach oraz przy opuchnięciu stóp i nóg.Skarpetki DEOMED Cotton Silver są dostępne w wielu kolorach oraz rozmiarach do wyboru.Dzięki swoim właściwościom bawełniane skarpetki DEOMED Cotton Silver z dodatkiem jonów srebra to doskonały wybór dla wielu osób, dla których liczy się zdrowie i maksymalny komfort na co dzień.Z pełną ofertą możecie zapoznać się odwiedzając nasz punkt zaopatrzenia medycznegoTomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4Oferujemy atrakcyjne rabaty dla stałych klientów Honorujemy Tomaszowską Kartę Seniora 
Reklama
Reklama

Wasze komentarze

Autor komentarza: GiziTreść komentarza: Minister dał dotację na halę dla łyżwiarzy,a nie gokarty, jazz,ksw itp,lod miał być 9 miesięcy w roku a jest ?A gokarty mialy utrzymać halę prawda czy już o tych deklaracjach zapomniano?Źródło komentarza: Ktoś to inspiruje? Chcą kontrolować, czy tylko zaszkodzić?Autor komentarza: EdekTreść komentarza: Pytanie czy utrzymywanie lodu dla garstki użytkowników (bo łyżwiarze to pewnie promil podatników) ma sens ekonomiczny. Moim zdaniem nie i lodowisko powinno przekształcić się po tym sezonie na tor wrotkarski. Wówczas kosmiczne kwoty za energię elektryczną spadną do akceptowalnego poziomu żeby ten obiekt utrzymać, a użytkownicy zamienią łyżwy na rolki i wtedy wilk będzie syty i owca cała. Trzeba się zaadaptować do obecnych kosztów, albo zrezygnować całkowicie z lodu i zmienić przeznaczenie hali na lekkoatletyczną itp.Źródło komentarza: Ktoś to inspiruje? Chcą kontrolować, czy tylko zaszkodzić?Autor komentarza: AK-47Treść komentarza: Ministerstwo Infrastruktury (na czele z ministrem Dariuszem Klimczakiem z PSL) poinformowało o rezygnacji z zaplanowanych inwestycji na Odrze. Alternatywą będzie odtwarzanie torfowisk. Ten drobny cwaniaczek z PSLU-u uważa, że sfinansuje to ze sprzedaży torfu?... Zabierają Nam chleb dając w zamian igrzyska.Źródło komentarza: Dariusz Klimczak w Tomaszowie: wkrótce przedstawię projekt usprawnienia procesów inwestycyjnychAutor komentarza: Mariusz StrzępekTreść komentarza: Automat google go oznaczył. Jest z tym sporo problemów niestety. Działamy na amerykańskich serwerach i dzieją się dziwne rzeczy kontekście AdSense. Reklamy zamieszcza też właściciel CMS NaszTomaszow, przez co muszę reagować na zgłoszenia.Źródło komentarza: Dariusz Klimczak w Tomaszowie: wkrótce przedstawię projekt usprawnienia procesów inwestycyjnychAutor komentarza: AK-47Treść komentarza: A gdzie to zniknął mój komentarz? Cenzura prewencyjna?Źródło komentarza: Dariusz Klimczak w Tomaszowie: wkrótce przedstawię projekt usprawnienia procesów inwestycyjnychAutor komentarza: AdamTreść komentarza: zgodnie z zarzadzeniem Nr 17 KOMENDANTA GŁÓWNEGO POLICJI z dnia 11 maja 2021 r. w sprawie testu sprawności fizycznej policjantów w §  2. jest; Test składa się z czterech prób sprawnościowych: 1) rzutu oburącz zza głowy do przodu piłką lekarską o ciężarze 3 kg, 2) siadów z leżenia na plecach w czasie 30 sekund, 3) biegu ze zmianą kierunku ruchu, 4) biegu na dystansie 1 000 m   czy w tomaszowie też mają coroczne testy sprawnościowe??Źródło komentarza: Ferie z Policją
Reklama
Łóżko rehabilitacyjne  Elbur PB 533DB

Łóżko rehabilitacyjne Elbur PB 533DB

Z pełną ofertą możecie zapoznać się odwiedzając nasz punkt zaopatrzenia medycznegoTomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4Oferujemy atrakcyjne rabaty dla stałych klientów oraz montaż gratisCzy łóżko rehabilitacyjne można otrzymać od nas niemal za darmo? Tak. Pomożemy załatwić wszelkie formalności  Na zdjęciu: Obudowa PB 533 DB w kolorze orzech, z dwoma wkładami PB 521 wraz z okrągłymi podstawami łóżka.Obudowa PB 533 DB wraz z wkładami PB 521, to nasza propozycja rozwiązania umożliwiającego korzystanie z łóżka przez oboje partnerów przy zachowaniu wszystkich jego istotnych funkcji. To jedyne w swoim rodzaju łóżko umożliwia stałe wsparcie i obecność opiekuna/partnera, co stanowi istotny czynnik w rekonwalescencji i opiece nad chorym.Więcej informacji Kolory standardowe: Kolory niestandardowe*:DETALE PRODUKTU:1. Aplikacje z drewna bukowego4. Indywidualne sterowanie leżami2. Możliwość konfiguracji z barierką składaną5. Podwójny system podnoszenia3. Różne wymiary leża 6. Okrągłe podstawy łóżkaOPCJE:zmiana długości i szerokości leża • zmiana kolorystyki • możliwość zastosowania okrągłych podstaw kółPODSTAWOWE DANE TECHNICZNEBezpieczne obciążenie robocze330 kgMaksymalna waga użytkownika2 × 140 kgRegulacja wysokości leża:od 39 do 80 cmRegulacja segmentu oparcia pleców:0 ÷ 70°Regulacja segmentu oparcia podudzi:0 ÷ 20°Wymiary zewnętrzne długość × szerokość:206 × 165 cmPrześwit pod łóżkiem:ok. 16 cmCiężar całkowity:
Reklama

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklamawłączenie społeczne
Reklama
Reklamawłączenie społeczne
Reklama
Reklama