Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 3 kwietnia 2025 01:10
Reklama

Spokojnie na Festiwalu

Jak poinformowała tomaszowska Policja, tegoroczne Dni Tomaszowa upłynęły bardzo spokojnie.

26 czerwca policjanci interweniowali 35 razy wylegitymowali 72 osoby, nałożyli 47 mandatów i sporządzili 1 wniosek o ukaranie. 27 czerwca policjanci interweniowali 12 razy, wylegitymowali 39 osób, nałożyli 10 mandatów karnych, a w ostatni dzień „Dni Tomaszowa” interwencji było 8, legitymowań 11, policjanci nałożyli 8 mandatów karnych, został zatrzymany również poszukiwany listem gończym.

Reklama

 

- Interwencje policyjne dotyczyły głównie zakłóceń ładu i porządku publicznego, ciszy nocnej oraz spożywania alkoholu w miejscu publicznym - mówi nadkomisarz Katarzyna Dutkiewicz Pawlikowska. - Na Strzeleckiej została również zgłoszona kradzież telefonu komórkowego.

 

W miniony weekendu policjanci uniemożliwili też jazdę kilku pijanym osobom, kierującym pojazdami:

 

26 czerwca o 4:40 na Ujezdzkiej został zatrzymany 41-letni mieszkaniec Popielaw, mężczyzna kierował mercedesem, „wydmuchał” w alkotest 0,6 promila

 

Tego samego dnia około godziny 20:55 na ulicy Legionów policjanci uniemożliwili pijacką jazdę 26-letniemu mieszkańcowi powiatu tomaszowskiego, mężczyzna kierował fiatem punto, miał w organizmie 1,1 promila,

 

27 czerwca o godzinie 0:40 na ulicy Legionów został zatrzymany 25-letni mieszkaniec gminy Rokiciny mężczyzna kierował volvo mając w organizmie 0.65 promila. 

 

Kolejnego pijanego kierującego policjanci zatrzymali o 20:35 na ulicy św. Antoniego 38- letni mieszkaniec powiatu opoczyńskiego kierował iveco mając w organizmie ponad 2 promile,

 

28 czerwca o 20:40 w Luboszewch policjanci zatrzymali 52 letniego rowerzystę, który „dmuchnął” w alkotest ponad 2 promile.

 

O 23:20 w Ojrzanowie 48-letni rowerzysta wykazał się na alkoteście wynikiem 2 promili w wydychanym powietrzu.  

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

olo 01.07.2015 00:10
jakie interwencje, o 4 rano w sobotę a o 3 w niedzielę darli ryja jacyś popaprańcy, gdzie policja ?

Reklama
m 30.06.2015 20:48
oni nawet nie wiedzą co jest 5 wielka policja dno tylko im śmieci wyrzucić i tak jesteśćje do bani

n 30.06.2015 18:38
Mieli już rowerzystów nie męczyć...

zzx 30.06.2015 18:18
Sztuka jest sztuka! !!!!

silv 30.06.2015 17:32
A ile mieli wypisać jak więcej ich było pod hotelem mazowieckim gdzie woleli spisać wszystkich gości hotelu...

Opinie

ReklamaSklep Medyczny Tomaszów Maz.
Reklama
Reklama
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: 8°C Miasto: Tomaszów Mazowiecki

Ciśnienie: 1024 hPa
Wiatr: 15 km/h

Reklama
ReklamaSklep Medyczny Tomaszów Maz.

Wasze komentarze

Autor komentarza: BarbaraTreść komentarza: Tylko brak konkretów co o której godzinie wiele osób dowiaduje się pi czasieŹródło komentarza: Będzie się działo w kwietniu w Tomaszowie. Sprawdźcie nowy harmonogram!Autor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: Oj Edek Edek ty to nie mieszkańcy mieszkańcy nie chcą tej drogi na południu co widać na załączonym obrazku. A dlaczego? A dlatego że w żaden sposób jej budowa nie wpłynie na rozwój miasta .... no może tylko kopalni Biała Góra I Grudzień Las.... a przy okazji budowa drogi zniszczy to w co tyle lat inwestowało miasto i jeśli ktoś w końcu nie powie STOP temu szaleństwu to TM czeka powolna śmierć....tak jak nasze rezerwaty przyrody.Źródło komentarza: Protesty w sprawie S12 trwają. Czy uda się zablokować budowę ekspresówki?Autor komentarza: AgataTreść komentarza: Włącz myślenie, masz zalew w Borkach to na co ci baseny?Źródło komentarza: Ośrodek Wypoczynkowy w Borkach w opracowaniu koncepcyjnymAutor komentarza: TomaszówTreść komentarza: To jest naprawdę sensacja trzeba dzwonić do TVN żeby zrobili reportaż:)Źródło komentarza: Macierewicz i inni w Spale. Mimo postu, karnawał trwaAutor komentarza: mmaggddzziiaaTreść komentarza: A gdzie baseny??Źródło komentarza: Ośrodek Wypoczynkowy w Borkach w opracowaniu koncepcyjnymAutor komentarza: niekolorowoTreść komentarza: Fajnie, że się dzieje w mieście, natomiast warto by było wspomnieć, iż pracownicy MCKu (groty, skansen) zarabiają praktycznie najniższą krajową, a pracują minimum co drugi weekend (sobota-niedziela) i od dłuższego czasu nie mieli żadnych podwyżek mimo, iż były obiecane od początku 2025r. W zamian znajdują się nie małe pieniądze na jakieś dziwne inicjatywy przykł. szycie strojów dla orkiestry na raz.Źródło komentarza: Będzie się działo w kwietniu w Tomaszowie. Sprawdźcie nowy harmonogram!
Reklama
Profilowana poduszka do siedzenia SEAT COMFORT

Profilowana poduszka do siedzenia SEAT COMFORT

Cena: Do negocjacjiZ pełną ofertą możecie zapoznać się odwiedzając nasz punkt zaopatrzenia medycznegoTomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4Oferujemy atrakcyjne rabaty dla stałych klientówWygodna pozycja siedzącaOchrona przed napięciami mięśniowymiOdciążenie kręgosłupaSeat Comfort to idealne rozwiązanie dla osób szukających komfortu i prawidłowego ułożenia ciała podczas siedzenia. Dostosowująca się do ciężaru użytkownika pianka z pamięcią kształtu umożliwia właściwą pozycję i równomierne rozłożenie ciężaru ciała. Dzięki temu odciążony jest kręgosłup, co niweluje odczucie zmęczenia podczas czynności wykonywanych na siedząco. W zajęciu prawidłowej pozycji pomagają dodatkowe wyprofilowania pod uda.Poduszka uniwersalna ze względu na swoją elastyczność i możliwość dopasowania do miejsca, w którym jest stosowana. Idealna do wykorzystania w domu, pracy, samochodzie lub na wózku inwalidzkim. Spód wykonany jest z materiału antypoślizgowego, dzięki czemu poduszka nie przesuwa się i w przeciwieństwie do innych tego typu wyrobów, doskonale działa ze śliskimi powierzchniami (np. metal, tworzywo sztuczne).Wskazania: Profilaktyka w powstawaniu odleżyn, przeciążenie odcinka lędźwiowego kręgosłupa, choroba zwyrodnieniowa kręgosłupa, wymuszona długotrwała pozycja siedząca.Przeciwwskazania: Nie stwierdzonoKonserwacja: Pianka z pamięcią kształtu nie nadaje się do prania. Pokrowiec zewnętrzny jest zdejmowalny i może być prany w temperaturze do 30°C/ 86°F. Ze względu na sposób transportu, poduszka po wyjęciu z opakowania może mieć "zapach fabryczny". Aby zniknął, przed pierwszym użyciem, wystarczy przewietrzyć poduszkę.Skład:Poduszka: 100% PUPoszewka (góra i boki): 93% poliester, 7% spandex, z uchwytem z bokuPoszewka (spód): 100% poliester z kropkami antypoślizgowymiWymiary: 45X 37X9cmGęstość: 45kg/m3
Reklama

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama
Reklama
Reklama