Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 6 kwietnia 2025 18:30
Reklama

Dziura na dziurze

Często zdarza nam się pisać o złym stanie dróg na terenie miasta. Nasi czytelnicy przysyłają do nas kolejne wskazania ulic wymagających naprawy. Większość z nich pozostaje w zarządzie powiatu tomaszowskiego. W najbliższy wtorek radni maja rozmawiać na ten temat podczas nadzwyczajnej sesji Rady Powiatu. Poniżej lista, jaką podesłał nam Pan Kamil. Może Wy dopiszecie własne propozycje

Ul. Strzelecka

Reklama

Ul. Mazowiecka

Ul. Nowowiejska

Ul. Konstytucji 3 go maja

Ul. Farbiarska

Ul. Krótka

Ul. Legionów

Ul. Graniczna

Ul. Dzieci Polskich

Ul. Zawadzka

Ul. Antoniego od ronda Mosiewicza do Modrzewskiego

Ul. Nowy port

Ul. Tkacka

Ul. Milenijna

 

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

G.u 11.04.2021 21:05
Wojt gminy ujazd tez kiedys zamiescil mapke w swojej gazecie propagandowej nasza gmine ktorwe to sa drogi powiatowe i dal instrukcje do kogo maja sie zglaszac mieszkancy ,jednak zapomnial o jesdnym ze drogi w gminie ujazd sa takie ze nawet woz strazacki sie zapadl pod jedna z nich:)i jeszcze dodal ze to wina radnych powiatowych i wypunktowal ile to oni biora pieniedzy tylko nigdy nie napisal ile on i jego radni zarabiaja:*

Reklama
t 12.04.2021 15:26
Pytanie. Czy wszystkie drogi są przystosowane do bardzo ciężkich samochodów strażackich. Po niektórych można tylko tymi z XIX w.

jack 11.04.2021 13:27
ul. Dworcowa od ul. Ks. Popiełuszki do ul. Salskiej

t 09.04.2021 14:39
Która z wymienionych w artykule ulic jest w gorszym stanie niż odcinek Ul. Zacisze od kładki na Wolbórce do ul. Nadrzecznej. Remont był wyceniony w 2019 r. na kwotę ok. 80.000 zł.

qwerty 09.04.2021 11:47
jak jest zima to musi być zimno jak jest droga to musi być dziura - takie jest odwieczne prawo natury

Wieśniak 09.04.2021 07:54
Dąbrowska i dalej do Wiaderna

WuPe 09.04.2021 00:47
Spalska od torów do skrzyżowania z dk 48

Łukasz Lewandowski 08.04.2021 21:02
Ul Wiejska

pepe 08.04.2021 20:08
Legionów to już przed ostatnimi naprawami była w lepszym stanie!

rrr 08.04.2021 19:54
stan jezdni w mieście jest okropny, ogromne zaniedbania, bardzo dużo pozarywanych studzienek aż wstyd. A co to miało nie być W wyborach PiS oferował same ciasteczka dobro bytowe a miasto miało być jak miodzik...

sss 09.04.2021 10:30
A głosowałeś na pis, że ich tak rozliczasz? XD

Reklama
T.m 23.04.2021 16:20
Za to popsl skonczyla s8 w Rzgowie i walczla o jej wyprostowanie:)to ze juz nie walcza znaczy ze juz zapomnieli?

nn 08.04.2021 19:45
Droga do trasy katowickiej koło drobiarskich.

ERL 08.04.2021 19:45
I ulica polnocna.. Tak bardzo zapomniana

Ona 08.04.2021 17:47
Już to zaczyna robić się nudne. Dziury były są i będą zawsze. Tak małą ilością osób nie da się wszystkiego naprawić. Poza tym powiat jest dosc duży. Łatają dziury źle Robią przebudowy i remonty źle bo nie ma jak przejechać Sprzątają ulice źle bo tamują ruch Nie sprzątają źle bo brudno. Ludzie wam nawet liście na jesień przeszkadzają tylko szkoda że zapomnieliście o cudownych zabawach jesienią z czasów dzieciństwa. Niestety społeczeństwu ciężko dogodzić. Może pora przestać wiecznie narzekać.

t 08.04.2021 17:41
Przypomnienie. Ul. Zacisze od kładki na Wolbórce do ul. Nadrzecznej około 150 m. Na tym odcinku drogi powiatowej nie można bezpiecznie przejechać ani przejść. Kilkakrotnie podejmowano prośby o remont tej drogi. Może wreszcie w 2021 r. wieku uda przeprowadzić ten remont.

Jejson 10.04.2021 08:58
Ten odcinek zostanie gruntownie zmodernizowany wraz z kładką na rzece Wolbórka już w tym roku. Bedzie Pan zadowolony ;)

t 10.04.2021 17:10
Nie chodzi o mnie lecz o: mieszkańców Michałówka przechodzących do sklepu i na przystanek autobusowy, uczniów szkoły średniej (odbywają się tam lekcje wf), uczniów szkoły przy ul. Sosnowej, działkowiczów oraz wszystkich obecnych i przyszłych osób korzystających z obecnych i przyszłych urządzeń w Parku Michałówek (w planach dodatkowe urządzenia).

Opinie

ReklamaSklep Medyczny Tomaszów Maz.
Reklama
Reklama
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 3°C Miasto: Tomaszów Mazowiecki

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 22 km/h

Reklama
Reklama

Wasze komentarze

Autor komentarza: wyborcaTreść komentarza: No i kiedy remont Pałacu Piescha na Barlickiego?Źródło komentarza: M. Witko - o inwestycjach i trasie S12Autor komentarza: AjdejanoTreść komentarza: Szanowny Panie Prezydencie. To pańskie wyjaśnienie w sprawie tej S12 jest trochę mętne. Wystarczyło napisać ludziom om tym, co decyduje o pewnym odrzuceniu tzw. wariantu północnego i o zdecydowanym dążeniu do jednego z wariantów południowych (tych wariantów południowych było dwa, lub trzy). Przy okazji: pewien poseł robi akcję, aby ludziska zaprotestowali przeciwko wariantom południowym (listy, sms-y), Ciekawe, czy pewien minister też dostał taki anons.Źródło komentarza: M. Witko - o inwestycjach i trasie S12Autor komentarza: AjdejanoTreść komentarza: Szanowny Panie Komendancie Marcinie Dulas: i o to chodzi!!! moje najlepsze gratulacje - chłopcze!!!Źródło komentarza: Marcin Dulas nowym komendantem wojewódzkim PSP w ŁodziAutor komentarza: AjdejanoTreść komentarza: Mój wredny dodatek: apeluję do tych przeciwników tego powiatowego, debilowatego PiS-u: zróbcie wreszcie, do kur.y nędzy, porządek z tymi ciemniakami!!!Źródło komentarza: Kataklizm w powiatowym samorządzieAutor komentarza: AjdejanoTreść komentarza: Ja, wszem i wobec zawsze pisałem i mówiłem, że jestem zawziętym pisiorem. Tak, to jest prawda. Ale za taką moja deklaracja jest to, że owszem: PiS - tak, ale nie za wszelką cenę. Tę granicę przyzwoitości przekraczają obecni przedstawiciele PiS-u w naszym powiecie. Więc mówię i pisze tak: dosyć tej pisowskiej kołtunerii w naszym powiecie. To są bezmózgi, bezmyślni, lokalni cwaniacy, którzy mają w du.ie jakiekolwiek ideały. Ich jedynym ideałem jest: "wadza, wadza" i jeszcze raz "wadza". To jest tragedia, nawet na lokalnym poziomie.Źródło komentarza: Kataklizm w powiatowym samorządzieAutor komentarza: AjdejanoTreść komentarza: No i to jest bardzo dobry komunikat tego radnego dla normalnych ludzi. Do tych normalnych ludzie nie zaliczam szefostwa powiatu na czele z powiatowym katechetą i jemu podobnych. Ci, którzy cieszą się z rezygnacji tego radnego, sami - durnie, nie wiedzą, z czego się właściwie ci durnie cieszą. Totalna żenada i totalna bryndza...Źródło komentarza: Jeszcze jedna rezygnacja
Reklama
Reklama

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama
Reklama
Reklama