Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 2 kwietnia 2025 22:33
Reklama

Poznaliśmy terminarz gier na Nowowiejskiej

11 marca wyjazdowym pojedynkiem z Sokołem Ostróda, piłkarze Lechii rozpoczną rundę wiosenną grupy pierwszej piłkarskiej trzeciej ligi. Tydzień później zainaugurujemy wiosnę na własnym obiekcie. Lechia zaprezentowała nam terminarz gier, które zostaną rozegrane na obiekcie przy ulicy Nowowiejskiej.

Dziewiętnastego marca pierwszym przeciwnikiem Lechii, będzie dwunasty w tabeli Sokół Aleksandrów. Początek meczu tradycyjnie zaplanowano na godzinę 11.

Reklama

 

Na kolejny pojedynek u siebie poczekamy do drugiego kwietnia. Tym razem na Nowowiejską zawita ostatni zespół ligi Motor Lubawa.

 

Trzecie spotkanie rundy wiosennej rozegrane przed własną publicznością piłkarze rozegrają 14 kwietnia. W Wielki Piątek o godzinie 17 Lechia podejmować będzie piętnastą w tabeli Concordię Elbląg.

 

Maj będzie najbardziej intensywnym miesiącem piłkarskim w Tomaszowie. 3 maja o godzinie 16 czeka nas pojedynek z trzynastą w tabeli Łomżą. 14 maja o godzinie 11 zagramy z siedemnastą drużyną ligi Huraganem Wołomin. 21 maja Lechia zmierzy się z ósmymi w tabeli rezerwami Jagiellonii Białystok.

 

Sezon na Nowowiejskiej  podopieczni Grzegorza Dziubka zakończą czerwcowymi pojedynkami z Huraganem Morąg (4.06.17; g. 11), oraz z wiceliderem Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (14.06.17; g. 17).

 

Wszystkich kibiców zapraszamy na stadion. Emocji z udziałem piłkarzy Lechii z  pewnością nie zabraknie

 

 

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

K2 23.02.2017 16:41
Ciekawe tylko czy autor nie mija się z prawdą tak jak w poprzednim artykule

Reklama
snarki 24.02.2017 07:20
Oj juz nie bądź złośliwy;) KAżdy popełnia błędy

Opinie

ReklamaSklep Medyczny Tomaszów Maz.
ReklamaSklep Medyczny Tomaszów Maz.
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaSklep Medyczny Tomaszów Maz.

Wasze komentarze

Autor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: Oj Edek Edek ty to nie mieszkańcy mieszkańcy nie chcą tej drogi na południu co widać na załączonym obrazku. A dlaczego? A dlatego że w żaden sposób jej budowa nie wpłynie na rozwój miasta .... no może tylko kopalni Biała Góra I Grudzień Las.... a przy okazji budowa drogi zniszczy to w co tyle lat inwestowało miasto i jeśli ktoś w końcu nie powie STOP temu szaleństwu to TM czeka powolna śmierć....tak jak nasze rezerwaty przyrody.Źródło komentarza: Protesty w sprawie S12 trwają. Czy uda się zablokować budowę ekspresówki?Autor komentarza: AgataTreść komentarza: Włącz myślenie, masz zalew w Borkach to na co ci baseny?Źródło komentarza: Ośrodek Wypoczynkowy w Borkach w opracowaniu koncepcyjnymAutor komentarza: TomaszówTreść komentarza: To jest naprawdę sensacja trzeba dzwonić do TVN żeby zrobili reportaż:)Źródło komentarza: Macierewicz i inni w Spale. Mimo postu, karnawał trwaAutor komentarza: mmaggddzziiaaTreść komentarza: A gdzie baseny??Źródło komentarza: Ośrodek Wypoczynkowy w Borkach w opracowaniu koncepcyjnymAutor komentarza: niekolorowoTreść komentarza: Fajnie, że się dzieje w mieście, natomiast warto by było wspomnieć, iż pracownicy MCKu (groty, skansen) zarabiają praktycznie najniższą krajową, a pracują minimum co drugi weekend (sobota-niedziela) i od dłuższego czasu nie mieli żadnych podwyżek mimo, iż były obiecane od początku 2025r. W zamian znajdują się nie małe pieniądze na jakieś dziwne inicjatywy przykł. szycie strojów dla orkiestry na raz.Źródło komentarza: Będzie się działo w kwietniu w Tomaszowie. Sprawdźcie nowy harmonogram!Autor komentarza: AK-47Treść komentarza: Szanowny Ajdejano! Dopiero teraz spostrzegłem, że popełniłem błąd pytając o wariant północny! Przepraszam! Chodziło mi o lobbowanie za wariantem południowym! Nie mam pojęcia co było przyczyną błędu. Pośpiech?.... W każdym razie pytanie powinno brzmieć: Kto lobbuje za wariantem południowym? Bo odpowiedź na to pytanie może nas przybliżyć do odpowiedzi dlaczego południowy? Ale o tym, jak mówią filmowcy, w następnym odcinku.... ;) Pozdrawiam!Źródło komentarza: Protesty w sprawie S12 trwają. Czy uda się zablokować budowę ekspresówki?
Reklama
Reklama

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama
Reklama
Reklama