Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 6 marca 2025 22:30
Reklama
Reklama

Fotograficzne Freestyle w TOMY

Wszyscy, którzy interesują się fotografią, zarówno tą amatorską ale i tą bardziej profesjonalną mogli w minioną sobotę uczestniczyć w otwartej wystawie Foto - Freeestyle zorganizowanej przez Centrum TOMY.Swoje prace zaprezentowała grupa młodych tomaszowskich fotografików. Tuż po godzinie 18 odbył się wernisaż wystawy. Spotkanie, które odbywało się w gorącej atmosferze poprowadzili Robert Pietraszewski, Adam Pańczak i Kuba Tuk.

Swoje prace zaprezentowali m.in. Kamila Grygiel, Małgorzata Justyna, Anna Katalińska Marcin Kwapisiewicz, Adam Ostrowski, Paulina Przybysz, Katarzyna Rydz, Daniel Skoliński, Aleksandra Borowska, Paweł Zarębski.

Jak mówili młodzi twórcy, fotografią interesują się od dłuższego czasu (chociaż były też osoby, które swą przygodę z robiebiem zdjęć zaczęły całkiem niedawno). Nie sposób wymienić wszystkich inspiracji, które napędzają do działania młodych adeptów sztuki utrwalania w kadrze.

Prezentowane zdjęcia przedstawiały najczęściej portrety i krajobrazy. Wszystkie prace stały na bardzo wysokim poziomie i czasem aż trudno było uwierzyć, żenależą do początkujących dopiero twórców.

Pod koniec spotkania, organizatorzy odtworzyli fragment filmu w którym reporter telewizji SLOtv pyta polaków o to, "co sprawia, że życie jest wyjątkowe".

 

[reklama2]

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Małgorzata Justyna 07.10.2009 14:57
Są dwa błędy w nazwiskach autorów. Anna KARLIŃSKA i A. ZABOROWSKA. Bardzo miłe wrażenia po wystawie, dziękuję wszystkim za przybycie :) i przy okazji zapraszam na kolejną wystawę w piątek 9 października o godz. 19 w TOMY :)

Tymoteusz-ka 06.10.2009 21:25
kolejne spotkanie: 7 pażdziernika 20.00 spotkanie z Krystyną Sienkiewicz. 9 października 18.30 spektakl przy pomniku Kościuszki, po nim przejście do TOMY, na wystawę. 15 pażdziernika 19.00 spotkanie z Witoldem Pyrkoszem (aktor- gra Lucjana w M jak Miłość) Wszystko to w TOMY , na Jerozolimskiej

mm 06.10.2009 18:23
wernisaż odbył się w piątek, a nie w sobotę :) a poza tym w wymienionych nazwiskach autorów zdjęć także jest błąd, ponieważ zdjęcia swoje prezentowała Aleksandra ZABOROWSKA :) a nie Borowska. ogólnie bardzo pozytywne wrażenia! fajnie, że w końcu w tomaszowie zaczyna się coś dziać :) byle częściej takie spotkania.

Opinie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Skarpetki zdrowotne z przędzy bawełnianej ze srebrem

Skarpetki zdrowotne z przędzy bawełnianej ze srebrem

Skarpetki nieuciskające DEOMED Cotton Silver to komfortowe skarpetki zdrowotne wykonane z naturalnej przędzy bawełnianej z dodatkiem jonów srebra. Skarpety ze srebrem Deomed Cotton Silver mogą dzięki temu służyć jako naturalne wsparcie w profilaktyce i leczeniu różnych schorzeń stóp i nóg!DEOMED Cotton Silver to skarpety bezuciskowe, które posiadają duży udział naturalnych włókien bawełnianych najwyższej jakości. Są dzięki temu bardzo miękkie, przyjemne w dotyku i przewiewne.Skarpetki nieuciskające posiadają także dodatek specjalnych włókien PROLEN®Siltex z jonami srebra. Dzięki temu skarpetki Cotton Silver posiadają właściwości antybakteryjne oraz antygrzybicze. Skarpetki ze srebrem redukują nieprzyjemne zapachy – można korzystać z nich komfortowo przez cały dzień.Ze względu na specjalną konstrukcję oraz dodatek elastycznych włókien są to również skarpetki bezuciskowe i bezszwowe. Dobrze przylegają do nóg, ale nie powodują nadmiernego nacisku oraz otarć. Dzięki temu te skarpety nieuciskające rekomendowane są dla osób chorych na cukrzycę, jako profilaktyka stopy cukrzycowej. Nie zaburzają przepływu krwi, dlatego też zapewniają pełen komfort przy problemach z krążeniem w nogach oraz przy opuchnięciu stóp i nóg.Skarpetki DEOMED Cotton Silver są dostępne w wielu kolorach oraz rozmiarach do wyboru.Dzięki swoim właściwościom bawełniane skarpetki DEOMED Cotton Silver z dodatkiem jonów srebra to doskonały wybór dla wielu osób, dla których liczy się zdrowie i maksymalny komfort na co dzień.Z pełną ofertą możecie zapoznać się odwiedzając nasz punkt zaopatrzenia medycznegoTomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4Oferujemy atrakcyjne rabaty dla stałych klientów Honorujemy Tomaszowską Kartę Seniora 
bezchmurnie

Temperatura: 8°C Miasto: Tomaszów Mazowiecki

Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 13 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama