Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 5 kwietnia 2025 22:00
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama

Twarz rewitalizacji

Rozstrzygnięto konkurs „Rewitalizacja centrum miasta” na logo projektu rewitalizacji śródmieścia Tomaszowa. Autorem wybranego przez jury znaku jest Aleksander Bąk, mieszkaniec Poznania, który w nagrodę otrzyma laptopa. Logo stworzone przez zwycięzcę będzie wykorzystywane do celów identyfikacyjnych, korespondencyjnych oraz reklamowych.

W konkursie organizowanym przez Urząd Miasta Tomaszowa wzięło udział 25 osób z całej Polski. Jury miało nie lada problem, ponieważ musiało dokonać wyboru jednego projektu spośród 54 nadesłanych.

W składzie komisji oceniającej nadesłane prace byli: Prezydent Tomaszowa Rafał Zagozdon, Wiceprezydent Grzegorz Haraśny, Architekt Miasta Anna Fultz, Naczelnik Wydziału Strategii i Promocji Miasta Monika Tazbir, Pełnomocnik Prezydenta ds. Rewitalizacji Grzegorz Sławiński oraz Bartłomiej Matysiak z biura Pełnomocnika Prezydenta ds. Rewitalizacji.

- Wybrana przez nas praca wydaje sie najbardziej profesjonalną ze wszystkich nadesłanych. Po tym projekcie widać, że autor zapoznał się zarówno ze strategią miasta oraz projektem rewitalizacji – mówi Grzegorz Sławiński. – Logo jest bardzo trafione. Zawiera w sobie wszystkie elementy, które są związane z rewitalizacją śródmieścia Tomaszowa. Mamy budynek z czerwonej cegły, zielone drzewo oraz rzekę Wolbórkę – dodaje.

Logo będzie towarzyszyć projektowi przez cały okres jego realizacji. Zwycięzcy oczywiście gratulujemy, a logo prezentujemy na łamach portalu.
 

Reklama


Paweł Bogaczewicz



Czytaj również wywiad z Grzegorzem Sławińskim:

Potrzebne logo!
 


Twarz rewitalizacji

Twarz rewitalizacji


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

elle 25.06.2009 21:18
a może by tak stworzyć galerię wysłanych projektów na stronie...ciekawią mnie pozostałe 53 prace...

Reklama
rozczarowana 25.06.2009 21:04
http://www.rotwl.pl/...No tak, logo udoskonalone, ktoś się nie wysilił...tyle krzyku po to, by Tomaszów miał kopię założeń ROT-uuuu....

ona3 24.06.2009 21:19
widziałem. czepiasz się bez sensu !!! No ale fakt że samo logo to malutko. ALe cóż, za tej kadencji logo, za nastepnej dołek, potem jakiś trawnik i juz w 2056r. bedzie zrewitalizowane wszystko.

Tomaszowiak 24.06.2009 18:13
No zobaczyłem! I co? gdzie jest podobieństwo?

dociekliwy 24.06.2009 17:58
A zobaczcie logo Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Łódzkiego... przypadek? http://www.rotwl.pl/

haha 24.06.2009 16:14
Energia - podstawowa wielkość fizyczna wyrażająca zdolność do wykonywania pracy buahaha

fizyk 24.06.2009 15:44
Praca to iloczyn wektorów siły i przesunięcia,jeżeli przesunięcie =0 to w sensie fizycznym żadna praca nie zostaje wykonana

do wszystkich mądryc 24.06.2009 14:25
gdybyście wiedzieli ile pracy i energii trzeba włożyć w przygotowanie jednego wniosku o dofinansowanie to inaczej byście mówili. ale najlepiej nic nie wiedzieć a najgłośniej krzyczeć.

ryzyk-fizyk 23.06.2009 23:33
Znacie? To posłuchajcie Za siedmioma górami, nad trzema rzekami na wzgórzu żyli w swoich pięknych czerwonych domach mądrze rządzeni, trzeżwi,kochający innych mieszkańcy.Fale Wolbórki delikatnie łaskotały brzeg na którym wyrosła piękna tomaszowska wierzba ,owocująca wierzba-rodząca co cztery lata dorodne gruszki P.S. entropia układu dąży do minimum

+- 23.06.2009 20:53
PO co pracować, lepiej się ... reklamować za kasę podatników. Śmiechu warte, kadencja się kończy i jakie efekty?

Mateusz 23.06.2009 11:41
Po 1989 r. rewitalizacja Pl. Kościuszki doczekała się logo. Zajęło to 19 lat. A ile zajmie rewitalizacja (jeśli się odbędzie?)

Reklama
kiki 23.06.2009 11:21
Na ty logo brakuje studni...by utopić marzenia o rewitalizacji. Miasta ograniczają fundusze na remonty.! Brak srodkow na rewitalizację.!

,0, 23.06.2009 11:02
czerwona siedziba ...??????

kiki 23.06.2009 10:33
A może jakiś konkursik na najbardziej dowcipne skojarzenie z logo?.... Qrde!...ale pole popisu może być dla dowcipasów....Admin pozwól na to...!

kris 23.06.2009 08:48
Czy aby nie kojarzy wam się z toaletą?

Opinie

ReklamaSklep Medyczny Tomaszów Maz.
ReklamaSklep Medyczny Tomaszów Maz.
Reklama
Reklama
zachmurzenie małe

Temperatura: 2°C Miasto: Tomaszów Mazowiecki

Ciśnienie: 1013 hPa
Wiatr: 33 km/h

Reklama
Reklama

Wasze komentarze

Autor komentarza: KierowcaTreść komentarza: Dokładnie. W punkt. I przyczepiło się do tego kilku pieniaczy, w tym takich którzy tzw. kapitał polityczny chcą zbić.Źródło komentarza: M. Witko - o inwestycjach i trasie S12Autor komentarza: CzłowiekTreść komentarza: Mnie nic nie boli a nadużywane przez Ciebue epitety typu " ćwoku" to POZIOM ZIOBRY czyli WIELKIE ZERO..... Zachowujesz się dokładnie tak samo jak "pan katecheta" którego tak bardzo nie lubisz. Prezentujecie obaj ten sam ZEROWY poziom intelektu i kultury. I co ? Boli ?Źródło komentarza: Macierewicz i inni w Spale. Mimo postu, karnawał trwaAutor komentarza: TomaszowianinTreść komentarza: A kiedy zostanie oddany Park Solidarności?! To jakiś cyrk, żeby na tyle czasu zamknąć dostęp! Miał być oddany w październiku ubiegłego roku, a mamy już kwiecień! Zero informacji dla mieszkańców! Postępowanie poniżej krytyki.Źródło komentarza: M. Witko - o inwestycjach i trasie S12Autor komentarza: Jan MościckiTreść komentarza: Załóż Pan okulary bo ja GO widzę na zdęciu. A z tym sługusem to radziłbym panu ważyć słowa nie trudno dopiąć komuś łatkę , ciekawe co pan byś robił będąc na jego miejscu.Źródło komentarza: Podpisanie listu intencyjnego o wzajemnej współpracy pomiędzy ZSP nr 1 im. T. Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim, a firmą LS TechnicsAutor komentarza: Jan MościckiTreść komentarza: Panie prezydencie takie rozwiązanie S12 jest idealne tylko dla Białej Góry (kopalni). Sprzedaliśmy polskie złoto i teraz im jeszcze będziemy drogi budować. Niech piasek wywożą wagonami. Nie wspomnę o Hucie wybudowana w Niewiadowie po drugiej stronie Pilicy. Czas pomyśleć o naszym SPOŁECZEŃSTWIEŹródło komentarza: M. Witko - o inwestycjach i trasie S12Autor komentarza: EchTreść komentarza: Litości. Nawet jednostka wojskowa nie jest w granicach miasta - a każdy tak myśli. Przestańcie straszyć ludzi że ktoś zniszczy nz czy groty - mówcie że wam o domy chodzi - a nie manipulujecieŹródło komentarza: M. Witko - o inwestycjach i trasie S12
Reklama
Reklama

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama
Reklama
Reklama