Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 6 kwietnia 2025 08:55
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama

Konsekwencje wypadku

Pisaliśmy w piątek na temat tragicznego w skutkach wypadku do jakiego doszło na drodze pomiędzy Konewką a Spałą. W jego wyniku śmierć poniósł 22-letni mieszkaniec Spały. Dzisiaj ukazał się oficjalny komunikat Powiatowej Komendy Policji w tej sprawie

Do wypadku doszło o godzinie 13:40. 28 letni mieszkaniec Warszawy mając w organizmie 0,5 promila alkoholu kierował samochodem Daewoo Lanos. Mężczyzna nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego na jej łuku w Spale wypadł z jezdni i uderzył w drzewo.

Kierowca z obrażeniami ciała w postaci stłuczenia głowy, otarciami naskórka i raną kolana został umieszczony w Tomaszowskim szpitalu. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Czerniewic.

Jak łatwo się domyśleć, Prokuratura zapewne wystawi wobec kierowcy nakaz zatrzymania. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 12.

Reklama

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

kaska 07.05.2008 20:10
A po za tym wydaje mi się,że powinien chociaż by przeprosić za ten fakt rodzinę Łukasza i może nawet nie osobiście ale chociaż by telefonicznie.

Reklama
kaska 07.05.2008 20:09
Masz rację to był nie szczęśliwy wypadek ale może inaczej to by się skończyło gdyby chłopak który prowadził był trzeźwy i nie chciał by się popisywać.

kiki 06.05.2008 22:35
dlaczego twierdzisz,ze zabil skoro to byl nieszczesliwy wypadek?

kaska 06.05.2008 20:52
Człowiek który zabił Łukasza niedawno wyszedł za kaucją.!!!!!!!

... 01.05.2008 20:40
no czemu nikt nie che udzielić o nim informacji?Chyba mamy prawo wiedzieć.My znajomi naszego kochanego Łukasza

... 30.04.2008 21:48
może ktoś napisze coś o kierowcy.Wyszedł już ze szpitala?Zostały mu już postawione jakieś zarzyty?

widmo 12.04.2008 12:38
Widzę, że większość komentarzy pisanych jest z braku wiedzy a wiedzę zdobywa się nie tylko w szkole ale prawdziwą wiedzę daje życie. Jak było zaraz wszyscy wiedzą i krytykują skoro wiedziałeś że piją w pracy to dlaczego nie zgłosiłeś!? a może piłeś z nimi?

mm 12.04.2008 00:20
A nie wydaje Wam sie ze to cos jego nauczy? Nie mowie ze nie powinien isc do wiezienia. Powinien i pewnie pojdzie, ale najgorsza kara dla niego beda wyrzuty sumienia, mysle ze juz wiecej tego niewybaczalnego bledu nie popelni.

.... 11.04.2008 14:50
nikomu nie zlagodzi cierpienia ale jak bedzie siedzial to nie zabije kolejnej osoby.

mm 11.04.2008 00:51
No i co z tego ze sprawiedliwosci stanie sie zadosc? Jaka sprawiedliwosc? Lukasz nie zyje, juz nikt i nic nie odpokutuje za to co sie stalo. Nawe jak kierowa pojdzie do wiezienia. Czy komus to zlagodzi cierpienie?

:( 10.04.2008 08:06
ja mam tylko nadzieję, że sprawiedliwości stanie się zadość

Reklama
dsa 09.04.2008 22:06
<do emi> lecz sie

.... 09.04.2008 22:05
Dziwi mnie postawa niektórych ludzi. Mimo tego że bardzo dobrze znałam Łukasza i do dzisiaj nie mogę się pogodzić z tym, że Jego już nie ma, to jak można napisac, że życzycie kierowcy te 12 lat albo szkoda, że to kierowca nie umarł?? Ludzie jest takie madre przysłowie ,,nigdy nie mówi nigdy" skąd wiecie że Wam lub Waszej rodzinie nie przydarzy się kiedyś taka sytuacja?

emi 09.04.2008 21:34
wyobraz sobie ze znam go i wiem ze jeszcze miesiac temu tak nie bylo nie osadzaj jak z nim nie piles pilas!!!!

/// 09.04.2008 20:50
do d ty chyba nie wiesz ze on czesciej jezdził po pijanemu niz po trzezwemu a tam w pracy jest nagminne spozywanie alkoholu

Opinie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama
Reklama
Reklama