Czym jest endermologia?
Endermologia to inaczej mechaniczny masaż ciała. Może on zostać przeprowadzony na twarzy i dekolcie lub na innych, wybranych partiach ciała - najczęściej brzuchu i udach. Co jednak najważniejsze endermologia Warszawa jest nieinwazyjna, a co za tym idzie - w pełni bezpieczna. Podczas zabiegu wykorzystywane jest nowoczesne urządzenie wyposażone w nowatorską głowicę, która sprawdza się doskonale do każdego rodzaju tkanki naszej skóry - wiotkiej, gęstej oraz włóknistej.
Czy i kiedy warto zdecydować się na endermologię?
Jako że endermologia jest w pełni bezpieczna, odpowiedzieć na pytanie: czy warto się na nią zdecydować, jest prosta. Po wykonanym masażu organizm szybciej usuwa nie tylko tkankę tłuszczową, ale również toksyny. Kto w szczególności doceni efekty endermologii?
Dla kogo endermologia?
Endermologia jest polecana osobom, które:
- szukają skutecznego sposobu na zlikwidowanie cellulitu,
- odchudzają się,
- pragną wymodelować sylwetkę,
- cierpią na bóle mięśniowe,
- borykają się z bólami kręgosłupa,
- czują ogólne przemęczenie organizmu.
Masaż endermologiczny sprawia, że praca układu limfatycznego przyspiesza. Ponadto ma on pozytywnym wpływ na przyspieszenie przemiany materii i procesów usuwania toksyn z organizmu.
Endermologia - efekty zabiegu
Lista efektów zabiegu endermologii jest bardzo długa. Do najważniejszych zalet masażu możemy zaliczyć:
- poprawę jędrności i elastyczności skóry,
- wygładzenie zmarszczek,
- redukcję cellulitu i tkanki tłuszczowej,
- przyspieszenie detoksykacji organizmu,
- złagodzenie dolegliwości bólowych,
Z możliwości, jakie niesie ze sobą endermologia, korzystają na szeroką skalę sportowcy. Choć masaż ten często kojarzony jest z osobami, które chcą zrzucić nadprogramowe kilogramy, okazuje się także, że osoby, które nie borykają się z cellulitem czy nagromadzoną tkanką tłuszczową, również z niego korzystają. Endermologia bowiem ma działanie rozgrzewające. Przygotowuje mięśnie oraz ścięgna do wzmożonego wysiłku fizycznego. Masaż polecany jest również po wysiłku. Wówczas rozluźnia i regeneruje mikrouszkodzenia tkanki włóknistej mięśni.
Napisz komentarz
Komentarze